günes-kremi-promedica-beyazlatıcı-whitening-krem-leke-kremi-promedica-leke-bakımı-beyazlatıcıkremspf-uva-uvb-güneşkremi

Güneş Koruma

SPF'li bir nemlendiriciden geniş spektrumlu güneş koruması almak, güneşin zarar görmesini ve erken yaşlanma belirtilerini önlemek için çok önemlidir.En iyi güneş koruyucu nemlendiriciler ayrıca cildin kirletici maddelere karşı savunmasını artırmak için güçlü antioksidanlar, yatıştırıcı maddeler ve diğer cildi yenileyici bileşenlerle birlikte gelir.

Bunlar cildin sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar, bu nedenle Promedica Güneş kremi, cildi birçok yönden gözle görülür şekilde iyileştirilmesi için ihtiyaç duyduğu şeyi verecek şekilde formüle edilmiştir.

GÜNEŞ KORUMA KREMİ

PRO-VISOR SPF 50+ GÜNEŞ KORUYUCU KREM

Güneş koruma kremimizde bulunan UVA ve UVB filtreleri sayesinde cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olur. Aleovera, Shea Butter, Q10 ve sodyum hyaluronate içeren formülü sayesinde cildin elastikiyetini ve nem dengesini düzenlemeye yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde yardımcıdır.Yağsız formulü sayesinde makyaj altı baz olarak kullanılabilir.Organik approved hammaddeler ile formüle edilmiş kremimiz cilt yapısına uygunluğu sayesinde hızlı emilim gösterir.

 

> Tüm cilt tipleri için uygundur

> Hafif yapısı sayesinde gözenekleri tıkamaz ve hızlı emilir.

> Beyaz iz bırakmaz.

> Kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olan yaşlanma karşıtı özellikler içerir.

> Yüksek nemlendirme özelliğne sahiptir.

> Makyaj altı kullanılabilir.

 

İÇERİK

Hyaluronic Acid,Shea Butter,CoQ10,Aloe Vera

KULLANIM

Güneşe maruz kalmadan 15 dk önce cilde uygulanır. Yeterli miktarda ürün masaj yapılarak cilde sürülür. Bu ürün 3 saatte bir yeniden uygulanmalıdır. Yüzme, aşırı terleme ve kurulanma sonrasında tekrar uygulayınız.

 

SUNUM

100 ML
INTENSE PROTECT

MILK LOTION SPRAY

Su bazlı UVB-UVA Filtreleri ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı maximum koruma sağlar.

Formulasyonundaki Hyaluronik Asit ve E Vitamini cildi nemlendirerek besler. İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü hafifletir.

Hafif sıvı dokusu sayesinde hızlı emilim gösterir.

Beyaz iz bırakmaz.

Sprey başlığı ile kullanım kolaylığı sağlar. Tüm vücut uygulamalarında dahi tasarruflu ürün kullanmanızı sağlar.

İÇERİK

Sodium Hyaluronate - Vitamin E

KULLANIM

Güneşe maruz kalmadan 15 dk önce cilde uygulanır. Yeterli miktarda ürün masaj yapılarak cilde sürülür. Bu ürün 3 saatte bir yeniden uygulanmalıdır. Yüzme, aşırı terleme ve kurulanma sonrasında tekrar uygulayınız.

SUNUM

125 ML