PEELING

PEELING


4N1 WHITENING PEELING KREM MASK

WHITE PEEL

Mandelik asit , cilt bakımı dünyasında yaşlanmayı geciktiren bir bileşendir. Cilt hücrelerini bir arada tutan minik bağları çözerek hücre yenilenmesini hızlandırmaya çalışır,  yüzeydeki cansız görüntüyü ve ince çizgilere yol açabilecek ölü deriyi gidermeye yardımcı olur.Laktik asit cildi parlaklaştırır, pürüzsüzleştirir ve düzleştirir, aynı zamanda daha sıkı görünmesini sağlar. İnce çizgilerin, kırışıklıkların ve koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.Salicylic Acid, Fazla yağı gözeneklerden temizler.Ölü cilt hücrelerini temizler .Akne bakterilerini zayıflatır.Gelecekteki sivilceyi önler .Enflamasyonu yatıştırır.

AKTİF İÇERİK

Mandelic Acid-Lactic Acid-Salicylic Acid

KULLANIMI

Temiz cilde White peel maske ince bir tabaka uygulanır.10-20 dk bekledikten sonra masaj yaparak peeling vazifesi görülür.Daha sonra ıslak ılık havlu ile temzilenir.

SUNUM

250 ML
OXYPEEL

TÜM CİLT TİPLRİNE ÖZEL PEELING

Eksfoliye edici jelin temel amacı, cildin üst tabakasında bulunan ölü hücreleri çözmektir. Bu jeli cildinize sürmeniz gerekiyor. Peeling jel kabuğundaki özel bileşenler cildinizin yağıyla etkileşime girerek sürtünme yaratır.Jeli parmaklarınızla cildinize sürmeye başladığınızda, jelin küçük toplar halinde kenetlenmeye başladığını fark edeceksiniz. Bu sıkıştırılmış toplarda ölü deri hücreleri toplanır.Oxypeel yüz peeling jeli kızarıklık, iltihaplanma veya herhangi bir tahrişe neden olmaz Uygulama sonrasında Yumuşak ve pürüzsüz Parlak bir cilt elde edeceksiniz.Aynı zamanda Ton eşitlenecek, cilt daha açık olacak,Gözenekler daha küçük görünecek,Cilt, diğer cilt bakım ürünlerini daha çok kabul edecek  ve yararlı içerikleri daha derin seviyelere taşıyacaktır.

AKTİF İÇERİK

Mandelic Acid-Lactic Acid-Salicylic Acid

KULLANIMI

Temiz cilde Oxypeel  jel  peeling ince bir tabaka uygulanır.10-20 dk bekledikten sonra masaj yaparak peeling vazifesi görülür.Cilt tipine uygun tonik ile temzilenir.

SUNUM

500 ML